Barion Pixel
Weboldalunk használatával jóváhagyja a cookie-k használatát a Cookie-kkal kapcsolatos irányelv értelmében.
19.500 Ft
Menny.:db

Brightening Face Cleanser- Arctej eperfa kivonattal

Nem értékelt
Gyártó: Janssen Cosmetics
Szállítási díj: 1.140 Ft
Várható szállítás: 2023. szeptember 27.
19.500 Ft
Menny.:db
Kívánságlistára teszem
Jelölje be azokat a kiegészítő termékeket, amiket még a kosárba szeretne tenni!

Leírás

Gazdag tisztító krém az igényes bőrért fehér eperfa kivonattal

A termék egy gazdag tisztító tej leginkább az érett,  igénybe vett bőrtípusra. A vízben oldódó összetétel egyszerű alkalmazást biztosít. A smink maradványok hatékony eltávolítására is alkalmazható. Az eperfa gyökér kivonat biztosítja a tiszta bőrprofilt már a tisztítás alatt is.

Az igénybe vett bőr is gyengéd tisztítást igényel a hatékony bőrápolás érdekében. A gyengéd tisztítást követően a bőr optimálisan felkészült, hogy felszívja az azt követően alkalmazott  aktív hatóanyag készítményeket.

A termék egy gazdag tisztító tej főleg az érett, igénybe vett bőrűek számára. A vízben oldódó összetétel megkönnyíti az alkalmazást. Akár gyors sminkeltávolításra is alkalmazható. Az eperfa gyökér kivonat biztosítja a tiszta bőrprofilt.

Hatások, tulajdonságok:

-Különösen lágy ápoló formula a bőr hidro-lipid védelméhez fejlesztve
-Megelőzi a májfoltokat
-Könnyen szétoszlatható
-A bőr érzést tisztává és frissé teszi
-Intenzív és alapos bőrtisztítás
-Vízzel lemosható
-Csökkenti a feszülés érzését

Alkalmazás:

Oszlassa el a terméket az arcon és a nyakon reggel és este, körkörös mozdulatokkal az ujjbegyeivel masszírozza be, majd  langyos vízzel vagy szivaccsal mossa le.

Minden bőrtípusra, különösen az igénybe vett, idősödő bőrre ajánlott.

Főbb hatóanyagok:

  • Fehér eperfa: eperfa gyökér kivonat, mely megakadályozza a melanin szintézist
  • Zsíralkohol etoxilátok: nem ionos tenzid, emulgeálja a vízben és zsírban oldódó szennyeződéseket a bőr kiszárítása nélkül

 

Vélemények

Erről a termékről még nem érkezett vélemény.

Paraméterek

Bőrigény Anti-aging, Pigmentfoltok ellen
Bőrproblémák Érett bőr, Minden bőrtípusra
Kozmetikumok Arctisztítók és tonikok
Termékcsoport Arcápolás
Az oldal tetejére